• 1 z 4
 

Digitálna váha Tanita BC-313

Neohodnotené
 

Ultra tenká sklenená váha s dotykovým displejom a jedinečnou presnosťou váženia 50 gramov, automaticky rozpozná osobu, ktorá sa váži.

€91,08
€75,90 bez DPH
Značka Tanita
Kategória Váhy
Záruka 3 roky
Zvoľte variant
Digitálna váha Tanita BC-313 Kód tovaru BC313B Farba: biela 2 - 4 dni €91,08
€75,90 bez DPH
   
Digitálna váha Tanita BC-313 Kód tovaru BC313R Farba: červená 2 - 4 dni €91,08
€75,90 bez DPH
   
Digitálna váha Tanita BC-313 Kód tovaru BC313C Farba: čierna 2 - 4 dni €91,08
€75,90 bez DPH
   
 

Táto váha rozlišuje dospelý mód - od 18 do 99 rokov, detský mód - pre deti od 7 rokov a od výšky 110 cm a atletický režim - pre osoby, ktoré 10 hodín týždenne pravidelne aspoň 1 rok trénujú.

 • Podiel svalovej hmoty - táto funkcia ukazuje hmotnosť priečne pruhovaných i hladkých svalov, vrátane vody v nich obsiahnuté.
 • Hmotnosť kostí - znamená množstvo kalcia a ostatných minerálov. Výskumy preukázali, že cvičenie a tým rozvoj kostného tkaniva pomáha k vývinu silnejších a zdravších kostí. Pretože štruktúra kostí sa nemení v krátkom časovom úseku, je dôležité rozvíjať a udržiavať zdravé kosti vyváženou stravou a dostatočnou telesnou aktivitou.
 • Viscerálny tuk - tuk v brušnej dutine, ktorý obklopuje vnútorné orgány. Výskumy dokazujú, že hoci Vaša hmotnosť a% telesného tuku zostáva rovnaké, s pribúdajúcim vekom sa ukladanie tuku mení a tuk sa čím ďalej viac ukladá v oblasti brucha, obzvlášť u žien v menopauze. Zistenie množstva viscerálneho tuku a jeho prípadné zníženie a udržiavanie na prípustné hodnote, pomôže znížiť riziko chorôb - srdcových chorôb, vysokého krvného tlaku, atď. Radca viscerálneho tuku - poradí, či je množstvo viscerálneho tuku v normálnych alebo zvýšených hodnotách.
 • Bazálna metabolická spotreba - BMR: táto funkcia ukazuje množstvo kalórií potrebné pre výmenu základných látok. Vaša BMR je hodnota minimálnej energie, ktorú vaše telo potrebuje v pokojnom stave, aby mohlo normálne fungovať (dýchanie, obeh krvi, nervový systém ...). Spaľujete kalórie pokojne aj v spánku. Približne 70% za deň skonzumovaných kalórií je použité pre BMR - premenu látok. Pri každej aktivite je spotrebovaná energia, čím intenzívnejšia je aktivita, tým viac kalórií spálite. Základom pre to sú svaly (tvorí približne 40% vašej váhy), fungujú ako motor a spotrebujú veľké množstvo energie. Vaša BMR závisí na podiele svalov vo Vašom tele. Pri pribúdajúcim množstvo svalov, zvyšujete Vašu spotrebu energie. Vyšší BMR zvyšuje počet kalórií a pomáha Vám znižovať podiel telesného tuku. Nízky BMR robí zbavovanie sa tuku s znižovanie celkovej telesnej hmotnosti oveľa ťažšie.
 • Metabolický vek - tento ukazovateľ porovnáva bazálny metabolizmus jedinca s priemerným bazálnym metabolizmom u rovnakej vekovej skupiny. Ak je Váš metabolický vek vyšší než Váš skutočný vek, znamená to, že musíte zlepšiť bazálny metabolizmus. Zvýšená telesná aktivita Vám pomôže zväčšiť objem svalového tkaniva a znížiť Váš metabolický vek. Váha ukazuje hodnoty od 12 do 90. Nižší vek ako 12 sa na displeji zobrazí "12", vyššie ako 90 sa na displeji zobrazí "90". Vedci dokázali, že sa metabolizmus pribúdajúcim vekom dieťaťa mení, zlom nastáva od 16tich alebo 17 rokov, kedy sa spotreba znižuje.
 • Celková fyzická kondícia - táto funkcia porovnáva Vaše zloženie tela tým, že porovná telesný tuk a svalovú hmotu. Pri zvýšenej aktivite sa zníži množstvo telesného tuku, Vaša fyzická kondícia sa podľa toho zmení. Aj keď Vaša hmotnosť zostáva nemenná, môže sa Vaša svalová hmota alebo podiel telesného tuku zmeniť, a to zlepšuje Váš zdravotný stav a znižuje riziko niektorých ochorení.
 • Funkcia RECALL - pri zobrazení aktuálnych výsledkov možno stlačením tlačidla zobraziť predchádzajúce namerané hodnoty

Technické parametre:

 • Pamäť pre 5 osôb + 1 pre hosťa
 • Percento telesného tuku - 0,1%
 • Percento telesnej vody - 0,1%
 • Podiel svalovej hmoty - 0,1 kg
 • Hmotnosť kostí - 0,1 kg
 • Bazálny metabolizmus - kcal / kJ
 • Kapacita váženia - 150 kg
 • Presnosť váženia - 50 g
 • 4 AAA batérie súčasťou balenia
Rozmery (cm) 31 x 24
Max.hmotnosť 150 kg
Presnosť váženia 50 g
Prevádzka na batérie 4 x AAA baterie
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.