Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Tlakomer na pažu ETA s adaptérom

Neohodnotené
 

Domáce tlakomer na pažu s prehľadným LCD displejom, pamäťou pre 2 osoby a prevádzkou na batérie alebo adaptér.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €71,38
Ušetríte €7,16 (–10 %)
€64,22
€53,52 bez DPH
   
Kód tovaru ETA329790000
Značka ETA
Kategória TONOMETRY/TLAKOMERY
 

Presne nameria, prehľadne zobrazí


Tlakomer ETA 3297 90000 je určený pre pohodlné domáce použitie, pri ktorom vám počas chvíľky zmerajú systolický i diastolický tlak. Monitoruje tiež pulz, na ktorého prípadnú nepravidelnosť (arytmii) vás okamžite upozorní. Meranie tlaku prebieha oscilometrickou metódou s presnosťou +/- 3 mmHg.

Vďaka nastaviteľnému obvodu (22-42 cm) sa manžeta vašej paži ľahko prispôsobí. Jej napúšťanie vzduchom a opätovné vypúšťanie potom prebieha úplne automaticky. Namerané výsledky sa zobrazia na dobre čitateľnom LCD displeji.

Výsledky možno jednoducho uložiť do pamäti, kde sa zoradia podľa dátumu merania. Pamäť je k dispozícii pre dve osoby s kapacitou 250 záznamov pre každú z nich. Okrem iného to tlakomeru umožňuje zobraziť aj priemernú hodnotu posledných troch meraní.

S energiou pracuje chytro


Pre úsporu batérií sa tlakomer po minúte nečinnosti automaticky vypne a na blížiace sa vybitie batérie (4x AAA, ktoré sú súčasťou balenia) vás včas upozorní. Ak však práve nemáte po ruke batérie novej, nezúfajte - jednoducho použite adaptér pre sieťovú prevádzku.

Varovanie: Nezamieňajte domáce sledovanie krvného tlaku s vlastným diagnostikovaním - výsledky samomeranie nenahrádzajú profesionálne meranie u lekára. Nezačínajte, nemeňte ani neukončujte liečbu bez súhlasu lekára.

Počet meraní v pamäti 2
Obvod manžety (cm) 22 x 42
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.