• 1 z 3
 

Tlakomer na pažu ETA SMART s bluetooth + adaptér

Neohodnotené
 

Domáce tlakomer na pažu s prehľadným LCD displejom a možnosťou prepojenia so smart aplikácií.

Dostupnosť Skladom
€103,10
€85,92 bez DPH
   
Kód tovaru ETA429790000
Značka ETA
Kategória Tonometry/Tlakomery
 

Namerané hodnoty máte vo vrecku


Tlakomer v modernom dizajne sa vedia pomocou bezdrôtovej technológie prepojiť s unikátnou MedM BP aplikácií. Dohromady s vaším smartfónom tak tvorí skvelý tím, ktorý vám umožní sledovať, pravidelne zaznamenávať a vyhodnocovať vývoj vášho tlaku a pulzu a mať tieto informácie k dispozícii vždy, keď je to potrebné - napríklad počas návštevy lekára.

Aplikácia je kompatibilná s operačným systémom Android 4.4 a vyššie a iOS 10 a vyšší. Na stiahnutie je zadarmo na Google Play a Apple App Store.

Navrhnutý pre jednoduché použitie


Tlakomer vám spoľahlivo zmerajú systolický i diastolický tlak, a to oscilometrickou metódou s presnosťou +/- 3 mmHg. Samozrejmosťou je tiež meranie pulzu a detekcie jeho (ne) pravidelnosti, teda arytmie. Namerané hodnoty sa zobrazí na prehľadnom a dobre čitateľnom LCD displeji.

Akonáhle si manžetu s nastaviteľným obvodom 22-42 cm pripevníte na paži, môžete nechať všetku prácu na svojom šikovnom tlakomeru. Napustenie i vypustenie vzduchu do manžety je úplne automatické, namerané hodnoty sa potom aj s dátumom merania uloží do pamäte. Tú môžu využívať dva rôzni užívatelia - pre každého z nich je k dispozícii kapacita pre 60 záznamov.

Po dlhšej dobe nečinnosti sa tlakomer sám vypne. Šetrí tak štyri AAA batérie, ktoré sa skrývajú v jeho útrobách a sú tiež súčasťou balenia. Ak sa blíži ich vybitie, na displeji sa rozsvieti informačné ikona. Následne môžete vložiť batérie nové alebo siahnuť po adaptéra pre sieťovú prevádzku.

Varovanie: Nezamieňajte domáce sledovanie krvného tlaku s vlastným diagnostikovaním - výsledky samomeranie nenahrádzajú profesionálne meranie u lekára. Nezačínajte, nemeňte ani neukončujte liečbu bez súhlasu lekára.

Počet meraní v pamäti 2
Obvod manžety (cm) 22 - 42
Napájanie / Typ batérie 4 x AAA baterie