• 1 z 4
 

Tlakomer na pažu ETA Compact

Neohodnotené
 

Automatický domáci tlakomer na pažu určený pre meranie systolického a diastolického krvného tlaku s presnosťou +/- 3 mmHg.

Dostupnosť Skladom
€55,49
€46,24 bez DPH
   
Kód tovaru ETA229790000
Značka ETA
Kategória Tonometry/Tlakomery
 

Tlakomer vám pomocou spoľahlivej oscilometrickej metódy zmeria systolický a diastolický tlak. Súčasťou merania je tiež údaj o pulzové frekvenciu. Všetky namerané hodnoty sa potom zobrazí na prehľadnom LCD displeji. Prístroj vás upozorní aj na nepravidelný srdcový tep.

Manžeta na paži funguje na princípe plne automatického napúšťania a vypúšťania vzduchu. Má nastaviteľný obvod od 22 do 42 cm. Váš tlak zmeria s presnosťou +/- 3 mmHg a pulz +/- 5%. Rozsah merania tlaku je od 0 do 299 mmHg, u pulzu je to 40 až 199 tepov za minútu. Po dlhšej dobe nečinnosti sa tlakomer automaticky vypne a na vybitú batériu vás upozorní zabudovaný indikátor.

Tlakomer ETA229790000 má pamäť pre 2 osoby s možnosťou uloženia nameraných dát. Maximálna kapacita tlakomeru je 2 x 60 záznamov. Pre prevádzku ETA tlakomeru treba 4 ks batérií AAA, ktoré sú súčasťou balenia.

Varovanie: Nezamieňajte domáce sledovanie krvného tlaku s vlastným diagnostikovaním - výsledky samomeranie nenahrádzajú profesionálne meranie u lekára. Nezačínajte, nemeňte ani neukončujte liečbu bez súhlasu lekára.

Počet meraní v pamäti 120
Automatické natlakovanie manžety ano
Obvod manžety (cm) 22 x 42
Napájanie / Typ batérie 4 x AAA batérie