• 1 z 4
 

Zvlhčovač vzduchu ETA Azzuro

Neohodnotené
 

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu ETA Azzuro ponúka automatickú reguláciu vlhkosti, teplú či studenú paru, dobu prevádzky až 30 hodín a arómu nádobku.

Dostupnosť Skladom
€118,99
€99,16 bez DPH
   
Kód tovaru ETA062690000
Značka ETA
Kategória Čističky vzduchu
 

Manažér domácej pohody

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu ETA Azzuro je neoceniteľným pomocníkom pre pohodovú domácu atmosféru, v ktorej je radosť voľne sa nadýchnuť. Svoje uplatnenie nájde predovšetkým počas vykurovacej sezóny, ale aj mimo nej. Vie zmerať hodnotu relatívnej vlhkosti a vďaka funkcii automatickej regulácie vlhkosti preruší po dosiahnutí nastavenej hodnoty svoju prevádzku.

 Na výber máte 3 úrovne intenzity rozprašovania, ktoré ovplyvňujú aj príkon spotrebiča. Pri najnižšej intenzite príkon neprekročí 25 W, a tak je prevádzka veľmi úsporný. Vďaka voliteľnej funkcii tvorby teplej pary bude zvlhčovanie v zimných mesiacoch ešte príjemnejšie.

 Zvlhčovač ETA Azzuro je vhodný do miestností a domácností o rozlohe až 50 m2. Otočný výstup pary a ultrazvuková technológia zabezpečí rozptýlenie pary do všetkých strán, prirodzená cirkulácia vzduchu sa potom postará o rovnomerné zvýšenie vlhkosti vo všetkých zákutiach. Samozrejmou súčasťou je vstupný ochranný filter.

 Optimálne vlhkosťou to však nekončí - ETA Azzuro disponuje tiež ionizátorom, ktorý zlepšuje kvalitu vzduchu. Navyše vás informuje o aktuálnej izbovej teplote.

Tichá prevádzka dňom i nocou

Prevádzka zvlhčovača ETA Azzuro je veľmi tichý. Spánkový režim potom umožní aj vypnutie svetelnej signalizácie. Kvalitný vzduch si tak môžete dopriať aj v noci, čo sa môže pozitívne odraziť na kvalite vášho spánku.

 S tým, že by cez noc došla zásoba vody, si pritom vôbec nemusíte lámať hlavu. Vďaka veľkej nádržke na vodu s objemom 7,6 l môže zvlhčovač nepretržite bežať až 30 hodín. V prípade vyprázdnenia sa navyše sám automaticky vypne.

 Ak však už dopredu viete, že budete chcieť zvlhčovač v určitú dobu vypnúť, nemusíte každú chvíľu hypnotizovať hodiny. Jednoducho nastavíte časovač prevádzky na 1 až 12 hodín a Azzuro sa vášmu plánu prispôsobí.

Záruka 3 roky
Príkon 115 W
Odporúčaná veľkosť miestnosti 125 m3
Objem zásobníka na vodu 7,6 l
Doba prevádzky 30 h