Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Zvlhčovač vzduchu ETA Airco

Neohodnotené
 

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s dobou prevádzky až 13 hodín a možnosťou použitia vonných olejov.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €59,47
Ušetríte €5,95 (–10 %)
€53,52
€44,60 bez DPH
   
Kód tovaru ETA162990000
Značka ETA
Kategória Čističky vzduchu
 

Vzduch prevoňaný čistotou


Dýchajte čistý a voňavý vzduch a vytvorte si doma príjemnú klímu. Stačí si zaobstarať krásny dizajnový zvlhčovač vzduchu ETA Airco 1629 90000 v čiernom prevedení, ktorý zaistí optimálnu vlhkosť vzduchu v miestnosti, a navyše monitoruje aj izbovú teplotu. Tento moderný zvlhčovač je ultrazvuková technológiou rozprašovania, ktorá sa postará o efektívne zvlhčovanie a veľmi tichá prevádzka.

Zdravá domácnosť


Optimálna klíma u vás doma je základom pre spokojné telo, čo sa odráža aj na vašom každodennom rozpoložení. Zabezpečiť zdravé prostredie za každých okolností vám pomôže skvele vybavený zvlhčovač vzduchu ETA Airco v peknom dekoratívnom prevedení. Pozitívny vplyv bude mať nielen na váš zdravotný stav, ale aj tiež na vybavenie vašej domácnosti, ktorému príliš suchý vzduch nesvedčí, rovnako ako našim slizniciam a pokožke.

Nabitý komfortom


Zvlhčovač je určený pre bežné miestnosti o maximálnu rozlohe 30 m2. V prevádzke vydrží až dlhých 13 hodín a vy sa nemusíte o jeho chod takmer starať. Funkcia časovača vám totiž umožní nastaviť si dobu prevádzky od 1 do 12 hodín. O tom, že je prístroj v prevádzke, vás informuje svetelná signalizácia, inak je jeho prevádzka takmer bezhlučný. Všetky potrebné informácie, vrátane aktuálnej izbovej teploty, sa dozviete na prehľadnom LED displeji. Ovládanie prístroja je dotykové a intuitívne.
Pohodlnú obsluhu zabezpečí ľahko vyberateľná nádobka na vodu opatrená sklopným držadlom a veľkorysým objemom 4 l. Koľko vody v nádobke zostáva, vám napovie dobre viditeľný vodoznak.

Efektívne ultrazvuková technológia


Zvlhčovač vzduchu ETA Airco vyniká ultrazvukovou technológiou, vďaka ktorej dochádza k rovnomernému a efektívnemu rozprašovanie. Množstvo vodnej pary môžete plynule regulovať a vybrať si medzi 3 prednastavenými úrovňami.

Záruka 3 roky
Príkon 25 W
Odporúčaná veľkosť miestnosti 75 m3
Objem zásobníka na vodu 4 l
Doba prevádzky 13 h
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.