Zvlhčovač vzduchu ETA Airco

Neohodnotené
 

Optimálna vlhkosť vzduchu získate pomocou ETA AIRCO. Nepretržitú prevádzku 13 hodín, 3 úrovne nastavenia regulácie pary, nádobka pre aromatické a vonné oleje.

Dostupnosť Skladom
€47,57
€39,64 bez DPH
   
Kód tovaru ETA062990000
Značka ETA
Kategória Čističky vzduchu
 

Svieža a prevoňaný domov


Obťažuje vás suchý vzduch? Máte doma astmatika, alebo malé deti s nošteky upchatými nádchou? Na jeseň a v zime, kedy je vykurovacia sezóna v plnom prúde, nás kúrenie síce príjemne zahreje, ale zároveň vysušuje vzduch v miestnosti, našu pokožku aj dýchacie cesty. Zvlhčovač vzduchu ETA Airco (31,5 x 20,8 x 20,8 / v-š-h) s ultrazvukovou technológiou a 3 stupňami výkonu efektívne zvlhčí ovzdušia vašej domácnosti. Jeho zásobník na vodu pojme až 4 l a môžete využiť aj integrovanú nádobku pre aromaterapiu.

Je čas na relax


V každodennom strese môže byť radostnú zmenou prísť z práce do prevoňaného bytu. Prekvapte svojich blízkych a využite funkciu aromaterapia, ktorú zvlhčovač vzduchu ETA Airco ponúka. Nádobka na vonné esencie a aromatické oleje je integrovaná vnútri prístroja a príjemne prevonia byt vašou obľúbenou vôňou a uvoľní vašu myseľ. Zvlhčovač vzduchu má tichý chod, takže vás v odpočinku nebude ničím rušiť. Nechajte stres za dverami.

 

Niečo pre zdravie


Ultrazvukový systém rozprašuje čiastočky vody do vzduchu formou jemnej pary a tým ho zvlhčí tak, že sa všetkým v miestnosti okamžite lepšie dýcha. Prirodzene má ETA Airco pozitívne účinky nielen na naše dýchacie cesty a kožu, ale aj na nábytok v izbe. Predlžuje jeho životnosť. Poteší vás, že vydrží pracovať 13 hodín. Po celú dobu bude váš domov svieži, prevoňaný a predovšetkým zdravý. So svojím jemným elegantným dizajnom môže mať ETA Airco pre váš domov tiež dekoratívne význam.

Ľahko sa s ním dohovoríte


Zvlhčovač vzduchu ETA Airco vás nezaskočí žiadnymi záludnosťami. So svojimi protišmykovými nožičkami je dokonale stabilná a pohľadom na vodoznak ľahko skontrolujete, ak nie je potreba doplniť vodu. Nádoba na vodu je odnímateľná a je vybavená sklopným držadlom pre ľahšiu manipuláciu. Inak vás ETA Airco (25 W, napájací kábel 1,5 m) o svojom prevádzky informuje svetelnými signálmi a je chránený 2 vstupnými filtrami. Jeho pôsobenie si môžete časovo nastaviť podľa potreby. Je určený pre bežné miestnosti v domácnosti do rozlohy 30 m2.

Záruka 3 roky
Príkon 25 W
Odporúčaná veľkosť miestnosti 75 m3
Objem zásobníka na vodu 4 l
Doba prevádzky 13 hod
Rozmery 31,5 x 20,8 x 20,8