• 1 z 3
 

Čistička vzduchu ETA Puris

Neohodnotené
 

Čistička vzduchu ETA Puris s vynikajúcou úrovňou filtrácie - až 99,97% účinnosť.

Dostupnosť Skladom
€317,33
€264,44 bez DPH
   
Kód tovaru ETA356990000
Značka ETA
Kategória Čističky vzduchu
 

Vhodná ako pre alergikov, tak do domácnosti s domácimi miláčikmi


Výkonná čistička vzduchu ETA Puris s príkonom 46,2 W je vhodná pre všetky domácnosti, ktoré sa stretávajú so zvýšeným znečistením ovzdušia, býva v nich alergici, alebo je obývajú zvieracie maznáčikovia. Má vynikajúcu úroveň filtrácie pýšiace sa až 99,97% účinnosťou, a to vrátane zachytávania pachov a zvieracích chlpov. Týchto pozoruhodných výsledkov dosahuje vďaka vysoko účinnému HEPA filtru v kombinácii s uhlíkovým filtrom a nylonovým pre-filtrom.

 Čistička vzduchu Puris obsahuje voliteľný ionizátor, ktorý vzduch obohacuje o prospešné záporné ióny. Tých býva v uzavretých priestoroch spravidla nedostatok. S ionizátorom tak ľahšie dosiahnete rovnováhy kladných a záporných iónov a ovzdušie vo vašom domove sa priblíži tomu, ktoré tak radi dýchame v prírode a lesoch.

Puris navyše vďaka automatickej kontrole čistoty vzduchu vyhodnotí pomocou senzora znečistenia aktuálne kvalitu vzduchu a nastaví príslušný výkon.

Každodenné nástrahy

Puris odstraňuje malé častice, prachy, pele, ničí baktérie a rôzne druhy vírusov, ktoré sú prítomné všade okolo nás. Spoľahlivo pritom dokáže pokryť plochu až 80 m2.

Čistý vzduch aj v noci

Vďaka funkcii SLEEP môžete nechať čističku vzduchu vykonávať svoju prácu, aj keď vy už idete spať. V tomto režime vydáva najnižšiu možnú hlučnosť a vypne sa aj podsvietenie všetkých kontroliek.

Jednoduché nastavenie


Vyberať môžete medzi 4 rýchlosťami ventilátora a režimom AUTO. Maximálna priechod vzduchu je potom 400 m3 / hod. Časovač vám umožňuje nastaviť 2, 4 alebo 8 hodín chodu s následným automatickým vypnutím.

Prehľadný LED displej vás bude informovať o prevádzke a úrovni znečistenia ovzdušia pomocou automatickej kontroly čistoty vzduchu. Ďalej vám bude k ruke svetelná signalizácia výmeny filtrov.

Pomocou diaľkového ovládača môžete čističku vzduchu obsluhovať aj z pohodlia gauča alebo pri hraní sa s deťmi.

Prenos ľahko a rýchlo


Vďaka kompaktným rozmerom (43,5 x 27 x 61 cm) a držadlám pre ľahkú manipuláciu môžete čističku kedykoľvek bez väčších ťažkostí premiestniť.

Dlhá životnosť filtrov


Kvalitné filtre majú vysokú životnosť. U HEPA filtru môžete očakávať životnosť okolo 3 000 hodín, u uhlíkového filtra okolo 3 500 hodín a u pre-filtra cca 4 000 hodín.

Myslíme na vaše deti


Keďže je pre nás bezpečie prioritou, je čistička vzduchu Puris opatrená detskou poistkou a poistkou pre prípad nezaloženiu krytu. Jej prítomnosť vo vašej domácností vám tak nemusí spôsobovať žiadne starosti. Naopak - čistejší vzduch ocení celá rodina, a dokonca aj vaše návštevy.

Záruka 3 roky
Čistený priestor 80 m2
Rozměry (cm) 43,5 x 27 x 61
Maximálna hlučnosť 64 dB
Príkon 46,2 W