Aróma difuzér ETA Aria

Neohodnotené
 
Dizajnový aróma difuzér.
Dostupnosť Skladom
€55,49
€46,24 bez DPH
   
Kód tovaru ETA463490000
Značka ETA
Kategória Čističky vzduchu
 

Aróma difuzér ETA Aria dômyselne kombinuje účinky aromaterapie a zvlhčovanie vzduchu. Pomocou ultrazvukové technológie vytvára vonnú paru, ktorá miestnosť príjemne prevonia a zároveň vzduch efektívne zvlhčí. Tým okrem okamžitého zvýšenia komfortu pomáha aj s uvoľnením upchatých dýchacích ciest a prináša úľavu pri prejavoch alergie, astmy, bronchitídy, prechladnutí a ďalších ochorení dýchacieho ústrojenstva. Jeho blahodarné účinky si môžete naplno užiť v miestnostiach s rozlohou až 25 m2.

Funkčný a dizajnový doplnok

Ak ste fanúšikovia spojenie príjemného s užitočným, aróma difuzér ETA Aria vás nesklame. Jeho dizajnové prevedenie v drevenom dekore dopĺňa decentné farebné osvetlenie s možnosťou striedania farieb.

Na jedno naplnenie zásobníka na vodu vám dopraje až 8 hodín nepretržitého, veľmi tichej prevádzky. A to úplne bez dôvodu na obavy - po vyčerpaní zásobníka sa aróma difuzér automaticky vypne. Vďaka napájaniu cez adaptér nemusíte riešiť ani pravidelnú výmenu batérií a rovnako jednoduché je aj ovládanie a údržba.

Objem zásobníka na vodu 0,6 l
Odporúčaná veľkosť miestnosti 25 m2
Doba prevádzky až 8 h