Stetoskop Littmann Master Classic II - námořnická modrá + záruční a pozáruční servis

Neohodnotené
 

Stetoskop má patentovaný jednostranný hrudný snímač "Master", ktorý umožňuje monitorovať vysokofrekvenčné aj nízkofrekvenčné zvuky bez otáčania snímača. Odporúčaný výrobok pre praktických lekárov, paramedik aj pre veterinárnych lekárov.

€149,84
€124,87 bez DPH
Značka 3M
Kategória 3M™Littmann stetoskopy
Záruka 3 roky
Zvoľte variant
Stetoskop Littmann Master Classic II - námořnická modrá  + záruční a pozáruční servis Kód tovaru 2141B Farva: černá edice Skladom €149,84
€124,87 bez DPH
   
 

Aerodynamické prevedenie je pohodlné, trvanlivé a ľahko prenosné. Dizajn, ktorý získal mnohé ocenenia, sa snúbi s vysokým výkonom i pohodlnú auskultáciu.

Ak chcete počúvať zvuky s nízkou frekvenciou v tradičnom režime zvonu, pritláčajte membránu na koži veľmi slabo. Hoci v tomto režime prechádzajú membránou zvuky o nízke aj vysokej frekvencii, nízke frekvencie budú v poslouchaných zvukoch prevažovať a maskovať frekvencia vyššia.

Zvuky o vyššej frekvencii (tradičná režim membrány) zvýrazníte pevným pritlačením snímača. Membrána sa vsunie dovnútra a spočinie na krúžku zoslabovače. Ak budete tlačiť na snímač, počujete zvuky s nízkou frekvenciou v zmenšenom rozsahu a zvýrazní sa prítomné zvuky vysokých frekvencií.

  • Jednoduché hadičky pre vysokú záťaž
  • Patentovaná závesnom membrána
  • Nechladivé okraje
  • Mäkký tesniaci ušné olivky

Farby môžu byť skreslené. Obrázky sú len ilustračné.

Barva zvukovodná hadice námořnická modrá
Délka stetoskopu 69 cm
Typ stetoskopu Klasický
Typ hrudního snímače Jednostranný
Akustický výkon 7 - 8
Laditelná membrána ano