Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Stetoskop Littmann Electronic Model 3200 - burgundská červená + záruční a pozáruční servis

Neohodnotené
 

Stetoskop je vhodný pri vyšetrení dojčiat, detí alebo dospelých, v tichom alebo hlučnom prostredí alebo pre zachytenie
ťažko počuteľných zvukov srdca a tela.

€672
€560 bez DPH
Značka 3M
Kategória 3M™Littmann stetoskopy
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
Stetoskop Littmann Electronic Model 3200 - burgundská červená  + záruční a pozáruční servis Kód tovaru 3200BU Farva: burgundská červená Na dotaz €672
€560 bez DPH
   
Stetoskop Littmann Electronic Model 3200 - burgundská červená  + záruční a pozáruční servis Kód tovaru 3200BK27 Farva: černá Na dotaz €672
€560 bez DPH
   
 

Model 3200 Vám sprostredkuje výnimočnú kvalitu zvuku s redukciou okolitého hluku až o 85% as možnosťou záznamu k neskoršiemu opakovanému počúvaniu.

Patentovaná technológia redukcie okolitého hluku - ANR
Jedinečná technológia odstráni priemerne 85% rušivého zvuku z okolia a zároveň neod fi ltra dôležité zvuky z tela. Riziko, že niečo prepočujete, je znížené, aj keď musíte pracovať v hlučnom prostredí. To predstavuje zlepšenie o 13% oproti predchádzajúcim modelom.

Akusticky utesnené olivky
Patentované mäkké a dobre tesniace olivky 3M ™ Littmann® skvele sedí a dokonale tesní prenos zvuku. To znamená lepšie odhlučnenie od rušivých zvukov okolia, ktoré by inak vnikali do vašich uší.

Špičkový zvukový senzor
Navrhnutý a vyrobený podľa najprísnejších špeci fi káciou. Poskytuje výnimočnú kvalitu zvuku porovnateľnú s najlepšími stetoskopy pre kardiológiu.

Technológia redukcie zvuku trenia
Rad jemných zmien v dizajne hrudného snímača (v porovnaní s predchádzajúcimi elektronickými stetoskopy) pomáha redukovať zvuky spojené s manipuláciou. Rušivých prvkov je menej, takže sa môžete sústrediť na to, čo potrebujete počuť.

Až 24-násobné zosilnenie zvuku
Extra zosilnenie zvuku oceníte najmä tam, kde telesné ozvy môžu byť trochu nejasné - napr. U obéznych pacientov alebo tam, kde oblečenie či iné faktory znemožňujú optimálne podmienky počúvania.

Univerzálny hrudný snímač pre všetkých pacientov aj deti a dojčatá
Stetoskop Littmann® 3200 ma väčšiu plochu membrány z dôvodu stability, ale všetok zber zvukov sa uskutočňuje v centre. Preto je univerzálna ako pre novorodenca, tak pre dospelých. Navyše 24-násobné zosilnenie pomôže napríklad pri vyšetrovaní obéznych pacientov.

Softvér Zargis® StethAssist ™ zahrnutý ZADARMO - vytvorený pre vizualizáciu zvukov srdca a pľúc, ktoré počúvate. Umožňuje zvuky prehrávať, ukladať do záznamov pacientov alebo zaslať kolegom k ďalšej analýze.

Farby môžu byť skreslené. Obrázky sú len ilustračné.

Barva zvukovodná hadice burgundská červená
Délka stetoskopu 69 cm
Typ stetoskopu Elektronický
Typ hrudního snímače Jednostranný
Akustický výkon 10 +
Laditelná membrána ne
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.