• 1 z 4
 

3M™ Littmann® Cardiology S.T.C. stetoskop

Neohodnotené
 

Stetoskop s mäkkým hrudným snímačom vyniká v situáciách, kde je pravdepodobnosť prechodov od nízkych k vysokým frekvenciám, a je možné ho používať pre akákoľvek iná vyšetrenia zamerané na vysokofrekvenčné zvuky.

€243,05
€202,54 bez DPH
Značka 3M
Kategória 3M™Littmann stetoskopy
Záruka 6 let
Zvoľte variant
3M™ Littmann® Cardiology S.T.C. stetoskop Kód tovaru 4472 Farba: burgundská červená Skladom €243,05
€202,54 bez DPH
   
 

Stetoskop Littmann Cardiology S.T.C. sa vyznačuje jedinečným patentovaným tvarom hrudného snímača, ktorý umožňuje lepšie vyšetrovanie ťažko prístupných oblastí. Je samozrejme vybavený patentovanou laditeľnou membránou kombinovanú s vynikajúcim remeselným spracovaním, ponúkajúce tak najvyšší výkon dokonalého jednostranného stetoskopu.

  • Nízke frekvencie: Ak chcete počúvať zvuky o nízkej frekvencii (tradičná režim zvonu), kontakt s kožou musí byť veľmi ľahký.
  • Vysoké frekvencie: Ak chcete počúvať zvuky o vyššej frekvencii (tradičná režim membrány), snímač pevne pritlačte. Zvuky o vysoké aj nízke frekvencii je možné počúvať bez nutnosti zdvíhanie a premiestňovanie snímača. Stačí len striedavo vyvíjať na snímač ľahký alebo silnejší tlak.

Stetoskop má hrudný snímač z leštenej nerezovej ocele poskytujúca výhody prenosnosti jednostranného stetoskopu. Patentovaná laditelné membrána umožňuje ľahko striedať zvuky o vysokej a nízkej frekvencii bez nutnosti otáčania snímača. Navyše tento stetoskop poskytuje lepšie ergonomické vlastnosti, vďaka prvku "Soft-Touch" (jemný dotyk).

K ďalším charakteristikám snímača patrí nechladivý lem a membrána, vynikajúce akustické tesnenie, pohodlné priľnutie do uší pomocou patentovaných jemne tesniacich ušiach oliviek 3M Littmann Snap Tight a pohodlne a anatomicky správne tvarované trubice. Stetoskop Littmann Cardiology S.T.C. je vybavený trubicami typu "dve v jednom", eliminujúcim hluk z trenia trubíc.

  • Akustická kvalita ponúka výbornú reakciu na vysoké aj nízke frekvencie
  • Jedinečný tvar snímače pre ľahké uchopenie a manipuláciu medzi miestami počúvania
  • Dvojité hadička pre elimináciu rušivých artefaktov
  • Pohodlie jednostranné technológia umožňujúca zachytenie vysokých i nízkych frekvencií
  • Atraktívny a jedinečný dizajn
  • Anatomicky tvarovaná hlavová sada

Farby môžu byť skreslené. Obrázky sú len ilustračné.

Dĺžka 69 cm
Typ stetoskopu Kardiologický
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.